Marzec 12, 2018

O nas

Jesteśmy rodzinną firmą z tradycją.

Działamy na polskim rynku od 2006r. Takie dziedziny jak handel, czy transport nie są nam obce. Od zawsze mieliśmy również kontakt z naturą.

Zwierzęta były i są w naszej rodzinie na ważnym miejscu. Bacznie przyglądając się naszym kurkom powstał projekt gniazd dla kur niosek.

To było nie lada wyzwanie.

Godzinami, dniami ulepszaliśmy projekt. Dodając coraz to lepsze rozwiązania, w końcu powstały nasze GniazdaDlaKur. Gniazda całe z nowego, naturalnego drewna. Każdy element od początku do końca wykonany i składany jest przez nas ręcznie.

Nadal pracujemy nad ich udoskonalaniem, aby nasze i Wasze kurki miały najwyższy komfort przy składaniu jaj, które są niezwykle cennym i bogatym źródłem wielu składników mineralnych i witamin niezbędnych do prawidłowego rozwoju każdego człowieka.

 

Zadaszenia, wiaty drewniane, altany ogrodowe i inne…

 

Informujemy, że poszerzamy naszą działalność o zadaszenia ogrodowe – tarasowe, wiaty garażowe wolnostojące lub przyścienne. Wykonane z solidnego, najwyższej jakości drewna /możliwość impregnacji/, gwarantujące odporność na gradobicie oraz wiatr. Realizacje wykonywane są pod indywidualne zamówienie Klienta.